UA20-2015-189_CASCO insurance – Questions and answers
   • Expiration Date
    07.10.2015 Active Closed
   Subject

   Відповіді та коментарі щодо загальних та технічних вимог щодо тендеру UA20-2015-189

    

   Бюлетень № 1

   Дата: 30 вересня 2015 р.

    

   1. Для формування страхового тарифу, просимо надати інформацію про наявність/відсутність страхових подій за 2014 і 2015 роки.

   Відповідь: 

   Інформація про страхові події не розголошується.

    

    

   2. В який день та час відбудеться відкриття пропозицій?

   Відповідь: Як правило відкриття пропозицій відбувається на наступний день після настання терміну прийому пропозицій. Час буде призначено за рішенням Комісії з оцінювання пропозицій. Процедура публічного відкриття пропозицій не передбачена.

    

    

   3. Не раніше якої дати повинний бути виданий лист від Державної податкової адміністрації про відсутність боргів з виплати податків та зборів?

    

   Відповідь: Не раніше 1 серпня 2015 р.

    

   4. Стосовно Свідоцтва платника податків – якщо в нас відсутнє таке Свідоцтво згідно чинного Законодавства, чи можемо ми надати пояснюючий лист?

    

   Відповідь: Так, можна.

    

   5. Просимо надати більш повне тлумачення підпункту (с) пункту 6.2. Частини першої тендерної документації, а саме: «c) Детальний опис запропонованої послуги та додаткових, якщо такі надаються»?

   Відповідь: Згідно з даним пунктом потрібно надати інформацію про послугу, що є предметом цього тендеру, порядок її надання, можливі особливості. Можливо надати, наприклад, умови страхування з урахуванням мінімальних вимог для повного страхування (КАСКО) автомобілів IOM/EUBAM та Базових положень, що мають бути включені до договору страхування, викладених в Запиті пропозицій.

    

   6. Чи потрібно надавати у складі пропозиції документи, що підтверджують повноваження Уповноваженої особи (виписка з протоколу засновників, наказ про призначення, довіреність або інший документ?

   Відповідь: Так, треба надати документи, що підтверджують повноваження особи, яка підписує пропозицію.

    

   7. Чи потрібно надавати у складі пропозиції Правила добровільного страхування наземного транспорту?

   Відповідь: Такий документ не входить в перелік документів, що мають бути додані до тендерної пропозиції.

    

   8. Чи потрібно надавати у складі пропозиції документ, який містить дані про перебування Постачальника послуг у процесі провадження у справі про банкрутство, санації?

   Відповідь: Такий документ не входить в перелік документів, що мають бути додані до тендерної пропозиції. Але це суттєва інформація і вона має бути надана у складі пропозиції в формі ФТП – 2: Постачальники послуг.

    

   9. Чи потрібно надавати у складі пропозиції документ, який є підтвердженням відповідності Постачальника послуг вимогам згідно зі статтею 17 Закону?

   Відповідь: Такий документ не входить в перелік документів, що мають бути додані до тендерної пропозиції, але Учасник тендеру вправі надавати будь-які додаткові документи в підтвердження своєї пропозиції.

    

   10. Чи потрібно викладати всі документи Технічної та Фінансової пропозицій двома мовами: українською та англійською?

   Відповідь: Згідно з п. 5.2 Інструкції для Постачальників послуг «Пропозиції, а також пов’язане з ними листування між Постачальниками послуг та МОМ, повинні бути складені українською та/або англійською мовами». 

   Таким чином, не потрібно викладати документи двома мовами.

    

   11. Що мається на увазі в пункті 5 переліку інформації та документів на сторінці 2 ЗП: «Список експертного персоналу компанії.» Експертний персонал компанії – це всі співробітники компанії, які будуть залучені до укладання, супроводження договору та врегулюванню збитків, та про яких буде складено Резюме за формою ФТП-5? Що має містити такий список: посаду та ПІБ співробітника

   Відповідь: Так. Це має бути інформація про співробітників компанії, які будуть залучені до укладання, супроводження договору та врегулюванню збитків. Основна інформація повинна включати посаду та ПІБ співробітника, кількість років роботи на фірмі та ступінь відповідальності при виконанні різних завдань протягом останніх 2-5 років. Також резюме цих співробітників згідно до форми ФТП-5 мають бути додані до пропозиції. 

    

   12. По формі ЗП ФТП-2: якщо ми не залучатимемо до виконання тендерного завдання партнерів, то маємо заповнити дану форму інформацією про нашу компанію і наш досвід виконання аналогічних завдань?

   Відповідь: Так. В формі ФТП-2 має бути надана інформація про компанію – учасника тендеру. 

    

   13. По формі ЗП ФФП-2: у другому стовпці таблиці «Особливі умови» необхідно перелічити як мінімум всі умови страхування, що викладені на сторінці 18 ЗП «Перелік мінімальних вимог для повного страхування (КАСКО) автомобілів IOM/EUBAM»?

   Відповідь: В стовпці «Особливі умови» потрібно викласти такі умови страхування, що пропонуються для МОМ та впливають на вартість страхування (наприклад, тип та розмір франшизі, тип ліміту відшкодування, страхова сума, тощо). 

    

   14. Чи потрібно надавати у складі Технічної пропозиції копію антикорупційної програми компанії?

   Відповідь: Такий документ не є обовязковим для надання у складі пропозиції, але Учасник тендеру вправі надавати будь-які додаткові документи в підтвердження своєї пропозиції. 

    

   15. Які критерії має включати в себе перелік судових справ?

   Відповідь: Перелік судових справ має включати справи за участю лише клієнтів Учасника тендеру та відображати наступну інформацію: Найменування сторони справи, предмет справи, яке ухвалено рішення/стадія процесу. 

    

   16. Просимо повідомити, чи є лист – призначення брокера від МОМ по даному тендеру?

   Відповідь: Ні, МОМ не призначав брокера по даному тендеру і такого листа не існує. 

    

   17. В переліку мінімальних вимог для повного страхування авто по ризикам КАСКО зазначено наступне:

   «Страхова вартість дорівнює закупівельній вартості автомобілів».

    

   Згідно зі Ст. 9 Закону України «Про страхування» страхова сума за майновим страхуванням не повинна перевищувати вартості об’єкта.

    

   Відповідь: 

   Згідно зі Ст. 9 Закону України «Про страхування»:

   «Розмір страхової  суми  та  (або)  розміри  страхових  виплат
   визначаються  за  домовленістю  між страховиком та страхувальником
   під час  укладання  договору  страхування  або  внесення  змін  до
   договору   страхування,   або   у  випадках,  передбачених  чинним
   законодавством.»

   При страхуванні майна страхова сума  встановлюється  в  межах
   вартості майна
    за цінами і тарифами,  що діють на момент укладання
   договору,  якщо  інше  не  передбачено  договором  страхування або
   законом.

    

   Таким чином, страхова сума може бути встановлена в договорі за домовленістю  між страховиком та страхувальником та повинна дорівнювати закупівельній вартості автомобілів, що наведена в Запиті пропозицій.

   Open tenders
   • Expiration Date - {{tender.additional.expiration | date : 'dd.MM.yyyy'}}
   • Who we are?

    The European Union Border Assistance Mission to Moldova and Ukraine (EUBAM) was launched in 2005. The legal basis for EUBAM is the Memorandum of Understanding signed by the European Commission and the Governments of Moldova and Ukraine on 7 October 2005.

    The current Mission’s mandate is valid until 30 November 2023.

    EUBAM promotes border control, customs and trade norms and practices that meet European Union standards, and serve the needs of its two partner countries.

   • What we do?

    The Mission works with Moldova and Ukraine to harmonise border control, and customs and trade standards and procedures with those in EU Member States. It helps to improve cross-border cooperation between the border guard and customs agencies and other law enforcement bodies and to facilitate international coordinated cooperation. EUBAM assists Moldova and Ukraine to fulfil the obligations of the Deep and Comprehensive Free Trade Area (DCFTA), which both countries signed as part of their Association Agreements with the EU. It also contributes to the peaceful settlement of the Transnistrian conflict through confidence building measures and as a monitoring presence at the Transnistrian segment of the Moldova-Ukraine border.

   • Where we work?

    The Republic of Moldova-Ukraine state border is 1,222 km long, consisting of 955 km of “green” (land) border and 267 km of “blue” (river) border.

    The Mission is headquartered in Odesa (Ukraine) with two country offices (in Chisinau – the Republic of Moldova and in Odesa – Ukraine) and six field offices in its area of operation – three on the Moldovan side of the common border and three on the Ukrainian side.

    There are 67 border crossing points along the Moldovan-Ukrainian border, including 25 at the central (Transnistrian) segment.

    The administrative boundary line between the two banks of the Nistru river is 411 km long. Nine customs posts are located along it, within which MDCS representatives perform the customs control duties, supported by MoIA representatives. Six BMA subdivisions, in which foreigners can voluntarily register or de-register, are also located on the boundary line.